Bez kategorii

Google Ads, czyli reklama AdWords – Czy jest skuteczna?

google ads mogilno

Google Ads Mogilno, czyli właściwie co?  W tym artykule odpowiemy na to pytanie, a także wyjaśnimy, dlaczego ta forma reklamy przynosi takie pozytywne efekty. Zapraszamy do lektury.

Marketing online – ważniejszy niż tradycyjny  

Oczywiście marketing tradycyjny, czyli kampanie z ulotkami, wystawianie przed sklep potykaczy, przyciągające szyldy mają sens, to ważniejszy jest dziś marketing internetowy. Dlaczego? Ponieważ dziś wszyscy korzystają z Internetu. Pandemia jeszcze bardziej nakręciła zakupy online. Wiele osób, które wcześniej bały się dokonać zakupów przez Internet, w pandemię odważyło się po raz pierwszy. Dziś nie wyobrażają sobie inaczej. Każda szanująca się firma ma własną stronę internetową. Inwestuje także w jej pozycjonowanie Mogilno. Jakie mamy możliwości reklamowania się w świecie online?

reklama Mogilno

Google Ads Mogilno, czyli reklamy, które mają moc

Jeśli prowadzisz sklep internetowy na pewno nie raz zastanawiasz się, jak mógłbyś zwiększyć sprzedaż. Świetnym sposobem są reklamy AdWords, czyli Google Ads.Na czym one polegają? Mówiąc w dużym skrócie i uproszczeniu: tworzysz reklamy dopasowane do słowa kluczowego i strony docelowej. Ustalasz budżety i stawki i aktywujesz kampanię. Kiedy użytkownik wpisze hasło z twojej listy – lub podobne – twoja reklama pojawi się w wynikach wyszukiwania. Po kliknięciu w reklamę użytkownik zostaje przeniesiony na odpowiednią stronę docelową. Dzięki Google Ads Mogilno twoja strona internetowa żyje. Linkując na innych stronach wynosisz swoją na wyższe miejsce w wyszukiwarce, ponieważ roboty indeksujące widzą ruch. Będąc bardziej widocznym w wyszukiwarce zdobywasz więcej klientów.

Co jeszcze dają reklamy Ad Words?

To, że twoja firma, twój produkt będzie się pokazywał na samej górze wyszukiwarki i to często da ci prestiż. Staniesz się rozpoznawalny, zapamiętany. Poza tym, taka reklama jest konkretna. Pokazujesz swoją reklamę tam gdzie chcesz i tym osobom, którym chcesz – sam decydujesz na jakie frazy ma wyświetlić się twoja reklama Mogilno. To ty ustalasz zasięg kampanii – lokalny lub ogólnokrajowy. Zawsze docierasz do swoich potencjalnych klientów.