Bez kategorii

Domki letniskowe Mielno – Wycisz się w najpiękniejszym miejscu

Domki letniskowe Mielno

Wielu Polaków w okresie wakacyjnym lubiło wyjeżdżać za granicę. Jednak w trakcie pandemii wiele się zmieniło. Morze Bałtyckie zyskało większą popularność. Czy warto nad nie jechać? Czy to, jaki nocleg wybierzemy ma duże znaczenie?

Domki letniskowe Mielno – Bałtyk ma swoje zalety

Mieszkając w Polsce mamy do wyboru zarówno wiele jezior, gór jak i morze. Wiele państw morze o tym jedynie pomarzyć. Niestety, „Polskie morze” ma swoich przeciwników. Dlaczego? Mówi się, że Bałtyk jest bardzo za nieczyszczony. Rzeczywiście, w porównaniu do niejednego morza, morze Bałtyckie wypada kiepsko, ale bądźmy szczerzy – Kto jest temu winien? Kolejnym problemem dla polskich turystów są ceny. Jednak jakby wziąć pod uwagę koszt dojazdu czy lotu do innego kraju, to taniej wychodzi spędzić czas w Polsce. Może Bałtyckie ma swoje zalety. Jakie?

  • Jadąc nad Bałtyk dbasz o zdrowie – Wiele osób uważa niską temperaturę „polskiego morza” za minus. Ale według badań im chłodniejsze morze tym więcej zawiera jodu. Nasze morze ma zdecydowanie więcej jodu niż Morze Śródziemne czy Czarne. Jod wpływa korzystnie na tarczycę, odporność, cholesterol a nawet odchudzanie.
  • Wybrać się na urlop możesz, kiedy zechcesz – Wyprawa za granicę zwykle musi być planowana ze sporym wyprzedzeniem. Morze Bałtyckie jest dla nas dostępne cały rok i to bez paszportów i innych dokumentów.
  • Krótka aklimatyzacja – Z zaaklimatyzowaniem najczęstszy problem mają dzieci. Zmiana państwa to zwykle zmiana klimatu, flory bakteryjnej i tym podobnych. W Polsce zmienia się jedynie domek.

To tylko trzy zalety spędzania czasu w granicach naszego państwa. W rzeczywistości jest ich zdecydowanie więcej. Istotne jest także to, jakie noclegi wybierzemy. Naszym zdaniem najlepsze są domki letniskowe Mielno. Dlaczego? Domki mają zdecydowaną przewagę nad apartamentami. O tym w następnym akapicie.

Mielenko noclegi blisko morza

Mielenko noclegi blisko morza – Dlaczego domki letniskowe są lepsze od apartamentu? 

Wiele zależy od tego, czy na urlop wybieramy się z dziećmi czy bez nich. Zakładając, że z dziećmi, to o ileż wygodniej, gdy mamy dla siebie cały domek! Dlaczego?

  • Dzieci mogą bawić się bez obaw, że sąsiad z dołu będzie niezadowolony.
  • Na ogół wokół domku jest ogródek, co daje dzieciom możliwość zabawy na świeżym powietrzu.
  • Teren jest ogrodzony, więc rodzice nie muszą się tak bać o swoje pociechy.
  • Domki letniskowe nierzadko mają duży taras, co zapewnia niesamowity klimat i nastrój – zarówno wieczorem przy lampce wina jak i rano przy porannej kawie.

Te 4 proste plusy domków letniskowych są przekonujące. Warto także wybrać Mielenko noclegi blisko morza. Jadąc na urlop chcemy odpocząć od jazdy samochodem, ulicy, korków, dlatego istotne jest, aby wybrać noclegi, które są blisko samej plaży.